Jaką kwotę chcesz pożyczyć?

Kwota
Ilość rat
Wysokość raty:

Weź pożyczkę

Pożyczki:  -Kredito24-    -Zaplo-    -Wonga-    -Vivus-    -Chwilówkomat-    -FerratumBank-    -Hapi-    -MondeoNow-    -BGŻ BNP-    -Eurobank-

Nasza oferta

Kredyt na dowód oraz pożyczka na dowód
Już od 300zł
Szybka decyzja
Minimum formalności
Stałe raty bez ukrytych opłat
Zgłoszenia przyjmujemy 7 dni w tygodniu

Zainteresowany?

Wypełnij darmowy wniosek bez zobowiązań już teraz!pożyczki na dowód

Blog finansowy


Wniosek kredytowy online wzór i definicje [Edytuj]

Kwiecień 14, 2016

Udostępnij na:
Wniosek kredytowy online
Wniosek kredytowy online

Ten dokument ma ogromne znaczenie. Od tego, w jaki sposób go wypełnimy, będzie zależała nasza finansowa przyszłość, a dokładniej to, czy dostaniemy kredyt, czy też nie. Wniosek kredytowy online jest zatem dokumentem, który wzbudza wielkie zainteresowanie wśród osób starających się o bankową pożyczkę. Dlaczego wypełnienie tego dokumentu jest tak ważne? O czym musimy pamiętać w trakcie wypełniania tego wniosku?
Wniosek kredytowy to dokument, który w znacznym stopniu wpływa na to, w jaki sposób bank przychyli się do naszej prośby o dzielenie kredytu. Odpowiadając na pytania znajdujące się w tym wniosku, udzielamy jednocześnie odpowiednich informacji pracownikom banku. Są one związane przede wszystkim z nasza sytuacją finansową. Pytania, które znajdują się we wniosku o kredyt, pozwalają ocenić pracownikom banku, czy będziemy rzetelnymi kredytobiorcami, a przede wszystkim – czy będziemy w stanie na czas spłacać kolejne raty. Każdy bank ma swe własne wnioski, każdy bank może nam przedstawić nieco inny dokument do wypełnienia. To, jaki wniosek kredytowy dostaniemy do wypełnienia, zależy też od tego, jaki kredyt mamy zamiar zaciągnąć. Bez względu na to, jak będzie wyglądał otrzymany przez nas wniosek kredytowy, musimy go wypełnić rzetelnie, dokładnie, a przede wszystkim – zgodnie z prawdą.

Udostępnij na:
No votes yet.
Please wait...

Wypełnij darmowy wniosek bez zobowiązań już teraz!

Pożyczka na dowód, kredyt na dowód - pożyczka i kredyt bez zaświadczeń, przez internet