Jaką kwotę chcesz pożyczyć?

Kwota
Ilość rat
Wysokość raty:

Weź pożyczkę

Pożyczki:  -Kredito24-    -Zaplo-    -Wonga-    -Vivus-    -Chwilówkomat-    -FerratumBank-    -Hapi-    -MondeoNow-    -BGŻ BNP-    -Eurobank-

Nasza oferta

Kredyt na dowód oraz pożyczka na dowód
Już od 300zł
Szybka decyzja
Minimum formalności
Stałe raty bez ukrytych opłat
Zgłoszenia przyjmujemy 7 dni w tygodniu

Zainteresowany?

Wypełnij darmowy wniosek bez zobowiązań już teraz!pożyczki na dowód

Blog finansowy


Historia kredytowa – czy trzeba się jej bać? [Edytuj]

Styczeń 14, 2016

Udostępnij na:

Dla wielu osób, które starają się o pożyczkę, hasło: historia kredytowa kojarzy się niezbyt dobrze. A przecież historia kredytowa wcale nie musi oznaczać dla nas problemów – wręcz przeciwnie. Osoby, które mogą się pochwalić dobrą historią kredytową, mają większe szanse na otrzymanie kredytu niż te osoby, które nie mają żadnej historii kredytowej. Czym zatem jest historia kredytowa i dlaczego banki poświęcają jej tak wiele uwagi?
Historia kredytowa to nic innego, jak informacje na temat naszych kredytów, pożyczek oraz wszelkiego rodzaju zobowiązań finansowych. Informacje takie gromadzi BIK – Biuro Informacji Kredytowej, z którym współpracują m. in. banki oraz (coraz częściej) firmy pożyczkowe działające na nieco innych przepisach niż placówki bankowe. BIK kojarzony jest przez wielu z nas głównie z negatywnymi informacjami. Wychodzimy z założenia, że trafiają tu tylko i wyłącznie te informacje, które mogą podważyć nasza wiarygodność jako kredytobiorców. A przecież nasza historia kredytowa to nie tylko raty spłacane po czasie lub te zobowiązania finansowe, z którymi borykamy się obecnie. To również te pożyczki i kredyty, które spłaciliśmy na czas. To one sprawiają, że nasza historia kredytowa staje się naszym plusem i sprawia, że banki chętniej udzielają nam kolejnych kredytów czy pożyczek na dom.

Udostępnij na:
No votes yet.
Please wait...

Wypełnij darmowy wniosek bez zobowiązań już teraz!

Pożyczka na dowód, kredyt na dowód - pożyczka i kredyt bez zaświadczeń, przez internet