Jaką kwotę chcesz pożyczyć?

Kwota
Ilość rat
Wysokość raty:

Weź pożyczkę

Pożyczki:  -Kredito24-    -Zaplo-    -Wonga-    -Vivus-    -Chwilówkomat-    -FerratumBank-    -Hapi-    -MondeoNow-    -BGŻ BNP-    -Eurobank-

Nasza oferta

Kredyt na dowód oraz pożyczka na dowód
Już od 300zł
Szybka decyzja
Minimum formalności
Stałe raty bez ukrytych opłat
Zgłoszenia przyjmujemy 7 dni w tygodniu

Zainteresowany?

Wypełnij darmowy wniosek bez zobowiązań już teraz!pożyczki na dowód

Blog finansowy


Co robić w momencie zadłużenia? Kredyty dla zadłużonych! [Edytuj]

Luty 10, 2016

Udostępnij na:

Ze statystyk możemy dowiedzieć się, że aż 20% Polaków jest poważnie zadłużonych. Nie mamy tutaj na myśli kredytów czy pożyczek, ale dużych, krótkoterminowych zobowiązań. W momencie zadłużenia każdy człowiek chce zrobić wszystko, aby spłacić swoje zobowiązania i pozbyć się dyskomfortu. Może to się wydawać śmieszne, ale to właśnie samo poczucie bycia zadłużonym jest najtrudniejsze do pokonania. W tym artykule chcemy Wam przedstawić naszą wizję bycia zadłużonym i podpowiemy jakie kroki należy wykonać, by wyjść z dołka.

Kredyt dla zadłużonych może się okazać jednym z najlepszych wyjść. Może się wydawać, że to prosta forma zadłużenia w banku X, aby spłacić zadłużenie w banku Y, jednak rzeczywistość jest inna.

Taka forma zadłużenia jest korzystna dla pożyczkobiorcy z jednego, prostego powodu – wydłużony czas spłaty. Gdy dostaniemy kredyt dla zadłużonych, to w regulaminie wyraźnie pisze na jakich warunkach będziemy go spłacać. Zazwyczaj bank traktuje takie kredyty w taki sposób: „Jak klient spłaci wszystko, to będziemy kwita” – co to oznacza? Nic ponad to, że czas spłaty można wydłużać do naprawdę wielu miesięcy / lat.

W przypadku małego zadłużenia, pożyczka dla zadłużonych będzie świetnym rozwiązaniem. Pamiętajmy, że im mniejszą pożyczkę otrzymamy (ale ma ona pokryć kwotę zadłużenia w 100%), tym mniejsze będzie jej oprocentowanie i być może skrócony czas spłaty.

Zadłużony czyli skończony?

Osoba zadłużona nie jest i nie będzie skończona, jeśli tylko zachowa zimną głowę. My doskonale wiemy o tym, że okres zadłużenia jest momentem przemyśleń i być może przykrych chwil. Trzeba w takiej sytuacji zachować zimną głowę i znaleźć odpowiednie rozwiązanie – a takich jest wiele. Mamy nadzieję, że dzięki temu wpisowi zrozumiecie, że czasem najprostsze rozwiązania (kredyty dla zadłużonych itd.) są najlepsze.
kredyty gotówkowe online

Udostępnij na:
No votes yet.
Please wait...

Wypełnij darmowy wniosek bez zobowiązań już teraz!

Pożyczka na dowód, kredyt na dowód - pożyczka i kredyt bez zaświadczeń, przez internet